Serwisem sprzętu biurowego zajmowałem się od 1969 roku, kopiarek od 1976. Zdobyte doświadczenia skłoniły mnie do utworzenia własnej firmy. W 1997 roku założyłem firmę Biuro – Usługi – Serwis „BUS”.

Dzięki nabytemu doświadczeniu oprócz sprzedaży i serwisu kopiarek zajmujemy się serwisem innych urządzeń biurowych.

Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się sprzedażą i serwisowaniem kopiarek Canon, Ricoh, Rex-Rotary, Toshiba, Minolta.

Nabyte doświadczenia z kopiarkami pozwoliły nam na wyselekcjowanie firmy, która produkuje kopiarki niezawodne o niskich kosztach eksploatacji, bardzo dobrej jakości.

Wybór padł na kopiarki Minolta a obecnie Konica-Minolta.

W 2001 roku nawiązaliśmy współpracę z przedstawicielem na Polskę kopiarek DEVELOP firmą Copyland w Warszawie. Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem kopiarek Develop. Posiadamy wykwalifikowany serwis techniczny. Nasi technicy systematycznie odbywają szkolenia serwisowe, aby jakość naszych usług była jak najwyższa.

BIURO – USŁUGI – SERWIS "BUS"
Jerzy Ciuba

80-307 Gdańsk, ul. Abrahama 3
tel./fax: 58 552-22-21, tel. kom. 602-746-622
e-mail: b-u-s@wp.pl

Krótka historia firmy DEVELOP


Po drugiej wojnie światowej dr Eisbein obserwując żmudny i czasochłonny proces przepisywania na maszynie wielu listów, zamówień, druków i innych dokumentów niezbędnych do istnienia każdego przedsiębiorstwa, zaprojektował niewielkie urządzenie do kopiowania bez konieczności używania skomplikowanej metody drukarskiej, a wzorując się na metodzie fotograficznej.

Pomysł okazał się znakomity i w Gerlingen na przedmieściach Stuttgartu powstała w roku 1948 pierwsza na świecie firma produkująca kopiarki biurowe.

Nazwa Develop oznaczająca rozwój w krótkim czasie stała się znana w całej Europie Zachodniej.

W połowie lat osiemdziesiątych japoński koncern MINOLTA, słynący z konstrukcji znakomitych układów optycznych, zaproponował firmie DEVELOP współpracę. Zaowocowało to fuzją obu firm, a połączenie słynnej niemieckiej precyzji z nowoczesną japońską technologią dało niespodziewanie znakomite wyniki.

Obecnie pojawiły się nowe wymagania wobec sprzętów i urządzeń ułatwiających ludziom pracę – kopiarko drukarki cyfrowe – i tu Develop stanął na wysokości zadania oferując szeroką gamę produktów.

Dziś zakłady DEVELOP przy Dieselstrasse w Gerlingen produkują nie tylko urządzenia kopiujące lecz również pełną gamę sprzętu biurowego, a wśród europejskich producentów wyróżniają się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Strona główna O firmie Produkty Promocje Serwis Materiały eksploatacyjne
© BUS : Biuro - Usługi - Serwis © Design: nx_2084